Завідувачка кафедри конституційного і міжнародного права Тетяна Гудзь та оперуповноважений відділу кримінальної поліції районного управління поліції ГУНП в Полтавській області Сергій Черкаський провели бінарне заняття для курсантів першого курсу факультету №1 з дисципліни «Конституційне право», що було присвячено темі «Виборче право України».
Сергій Черкаський поділився з курсантами досвідом участі у виборчому процесі та наголосив, що органи та підрозділи Національної поліції України є однієї з головних складових забезпечення належного виборчого процесу. Він підкреслив, що основним завданням працівників поліції під час виборів є запобігання порушенням законодавства, охорона виборчих прав громадян України і забезпечення публічного порядку та безпеки.