Відбулося засідання наукового гуртка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, присвячене роковині початку широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Темою обговорення стали проблемні питання організації та правового забезпечення діяльності Національної поліції України та інших правоохоронних органів із моменту введення в Україні правового режиму воєнного стану.
На початку засідання присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії РФ хвилиною мовчання. Керівниця наукового гуртка – доцентка кафедри, кандидатка юридичних наук, доцентка Ірина Казанчук окреслила важливість зміцнення патріотичного виховання української молоді, зазначила на особливій ролі органів Національної поліції у процесі відсічі збройної агресії, створенні безпекового простору в регіонах і відновленні територіальної цілісності незалежної України.
Доцент кафедри, доктор юридичних наук Михайло Завальний ознайомив учасників гуртка зі змінами і доповненнями, які відбулися за період дії правового режиму воєнного часу в діючому адміністративному законодавстві України, та які слід врахувати при написанні наукових робіт.
У засіданні наукового гуртка також взяли участь працівники практичних підрозділів територіальних органів Національної поліції: старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області Віталій Черниш, поліцейський відділення 2 взводу 2 роти 1 БКС ГУНП у Львівській області Ігор Левко, інспектор черговий чергової частини відділу моніторингу Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області Михайло Нижник. Вони поділилися з курсантами власним досвідом поліцейської діяльності, розповіли про специфіку повноважень поліцейських та форми взаємодії підрозділів Національної поліції зі Збройними Силами України, Національною гвардією України, ДСНС України під час забезпечення безпеки громадян і підтримання правопорядку в регіонах країни в умовах дії воєнного стану.
Під час наукового заходу було заслухано доповіді гуртківців та обговорено перспективи подальшого реформування правоохоронної системи України та удосконалення правових засад діяльності Національної поліції України. Наприкінці засідання було наголошено на єдності поглядів членів наукового гуртка, що лише спільними зусиллями усього українського народу можливо досягнути скорішої Перемоги нашої держави над агресором.