Для здобувачів вищої освіти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ доценткою кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Іриною Антол та юристкою Веронікою Поповою було проведено сумісне бінарне онлайн-заняття за темою «Сучасні проблеми міжнародного приватного права в Німеччині та Україні у воєнний час» з навчальної дисципліни «Міжнародне приватне право».
Вероніка Антонівна розповіла про роботу консулів у Німеччині, роз'яснила особливості щодо незаконного вивезення громадянами України дітей за кордон, про особливості дорожнього руху та як діяти українцям у ситуації ДТП. Студенти дізналися про центр працевлаштування у Німеччині – Jobcenter. Це Центр зайнятості як в Україні, але він має ширші повноваження.
Наприкінці заняття Вероніка Попова побажала студентам сумлінно навчатися та досягати своїх цілей.