Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету №6 ХНУВС Михайло Щербаковський та доцентка кафедри Олена Соловйова за участю деканеси факультету № 6 Оксани Брусакової та її заступника Костянтина Свердліна провели профорієнтаційну зустріч із учнями випускних класів Новогалещинського ліцею Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області. Вони розповіли про історію університету, його структуру та особливості цьогорічного вступу. Школярі цікавилися факультетами та спеціальностями, за якими здійснюється підготовка, умовами навчання та побуту, роботою підготовчих курсів, перспективами працевлаштування. Представники університету звернули увагу молоді на можливість займатися науковою роботою в численних наукових гуртках вишу та застосовувати теоретичні знання під час роботи у юридичній клініці, де курсанти й студенти університету разом із досвідченими фахівцями надають безкоштовну юридичну допомогу малозабезпеченим верствам населення. Учасники онлайн-зустрічі також отримали контакти відповідальних осіб університету для більш докладної інформації про умови вступу.