Чергове засідання наукового гуртка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету №6 Харківського національного університету внутрішніх справ було присвячено темі «Роковини збройної агресії Російської Федерації проти України».
Керівниця гуртка, доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології, кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова наголосила, що майже рік триває повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Результатом вторгнення є знищення та пошкодження об’єктів інфраструктури, житлового фонду та інших будівель. Більше 500 закладів освіти на Харківщині зазнали руйнувань. Велика кількість загиблих і поранених серед цивільного населення, зокрема і дітей.
Під час засідання в доповідях студентів розглядалися питання щодо особливостей розслідування військових злочинів.
Крім зазначеного, було обговорено поточні питання роботи наукового гуртка та активізації наукової діяльності його членів, зокрема, підготовки тез доповідей для подальшої їх публікації у збірниках за відповідним профілем наукових досліджень.