Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Ірина Сєвідова у рамках профорієнтаційної роботи відвідала заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Чугуївський регіональний центр професійної освіти Харківської області». Під час зустрічі з колективом ліцею та учнями обговорили питання щодо участі молоді у тематичних онлайн-зустрічах, які проходять в університеті за участі представників факультетів. Учні отримують багато корисної і необхідної інформації щодо умов та термінів вступу до вишу у 2023 році, перспектив та особливостей навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, а також можуть поставити будь-яке запитання, що їх цікавить. Всю необхідну інформацію щодо тематичних онлайн-зустрічей можна знайти на сайті вишу за посиланням: https://univd.edu.ua/.

Представниця кафедри звернула увагу молоді на перспективи здобуття вищої освіти за спеціальністю 071 Облік і оподаткування (Облікова аналітика), яка сьогодні є актуальною на ринку праці.