Доцентом кафедри соціальних та економічних дисциплін Оксаною Мельничук і президентом ГО «Правозахисне об’єднання українців в Україні» Романом Трускавецьким для курсантів 1 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено бінарні заняття на тему «Логіка юриспруденції врегулювання суспільних відносин в Україні».

Під час заняття було наголошено на необхідності застосування отриманих знань на практиці. Зосереджено було увагу на логіці законодавчого закріплення різних понять за словами, схожими за змістом (словосполученнями), що у випадку невірного застосування може призвести до хибних висновків та негативних юридичних наслідків.

Роз`яснено було конкуренцію норм законів та надано відповідні пояснення, проаналізовано логічні помилки, що зустрічаютьсяпід час запиту документів, які містять конфіденційну інформацію (персональні дані фізичних осіб та комерційну таємницю) тощо.