Курсанти другого курсу факультету № 4 разом із куратором групи доцентом кафедри конституційного і міжнародного права Євгенією Логвиненко ознайомилися з Кам’янець-Подільським, відвідали архітектурну пам’ятку – башту Стефана Баторія, яка визнана одним із видатних творів містобудування та оборонної архітектури 16 століття. Башта з п’яти ярусів, що має у плані форму підкови, побудована в 1564-1585 роках коштом польського короля і великого князя литовського Стефана Баторія і є частиною комплексу Польських воріт – одного з трьох в’їздів до Старого міста. У 17 столітті вежа була відремонтована ремісничим цехом кушнірів, після чого її стали називати також Кушнірською та Королівською. Ці місця свого часу відвідували письменники Тарас Шевченко, Степан Руданський, Анатолій Свидницький та багато інших діячів мистецтва.