Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський провів профорієнтаційний захід у Стрийському ліцеї «Гімназія імені Андрея Шептицького» Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області.

Представник кафедри зустрівся із заступником директора ліцею з виховної роботи Русланою Сирецькою та надав їй інформативні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ. Під час спілкування представник університету розповів про умови вступу до університету, факультети й спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС, переваги та умови навчання в університеті, соціальні гарантії, алгоритм дій абітурієнтів для вступу, а також були узгоджені питання щодо проведення спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів у ліцеї.

ВЗГ ХНУВС