Науково-педагогічний склад кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у презентації соціологічного дослідження «Громадянське суспільство під час війни – 2022».
Дослідження було проведено ІСАР Єднання у партнерстві з Київським міжнародним інститутом соціології у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Головна мета – дослідити стан громадянського суспільства в Україні в умовах війни. Зокрема, вивчення досвіду адаптації та роботи громадських і благодійних організацій, а також волонтерських й гуманітарних ініціатив після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.