Відбулося online-засідання студентського наукового гуртка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 до роковини збройної агресії Російської Федерації проти України. У засіданні взяли участь студенти 1 та 4 курсів – члени наукового гуртка, які навчаються на факультеті № 6 за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», керівниця наукового гуртка професорка, докторка юридичних наук Юлія Кириченко, професорка кафедри кандидатка юридичних наук Валентина Жорнокуй і доцентка кафедри кандидатка юридичних наук Дар’я Коробцова.

Керівниця наукового гуртка зазначила, що збройна агресія Російської Федерації, її повномасштабне вторгнення на територію України змінили життя усіх українців, діяльність державних і самоврядних інституцій, суб’єктів господарської діяльності тощо та змусили суспільство перейти до оперативного функціонування в умовах правового режиму воєнного стану. Усі верстви українського суспільства об’єдналися для боротьби з агресором для захисту нашої незалежної держави, демократії в Україні та курсу євроінтеграції.

Учасники засідання обговорили проблемні питання, пов’язані зі здійсненням діяльності суб’єктами господарювання, а також актуальні питання фінансової безпеки держави, територіальних громад та підприємницької діяльності в умовах воєнного стану.