Завідувачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Оксана Панасюк та здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня Марина Гайдар провели профорієнтаційну онлайн-бесіду з учнями 11-го класу Сумського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №21 Сумської міської ради.
Зустріч було традиційно поділено на дві частини. У першій – учням розповіли про освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка майбутніх правників та правоохоронців, про форми навчання закладу вищої освіти. Другу частину було присвячено інформуванню щодо вступу на навчання за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність». Оксана Панасюк повідомила про всі етапи вступу та їх тривалість, а також актуальність і престижність професії поліцейського. Разом із майбутніми випускниками переглянули відео про Харківський національний університет внутрішніх справ та «Один день із життя курсанта Сумської філії ХНУВС». Слухачка магістратури розповіла про умови вступу за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», тривалість навчання та можливості випускників реалізуватися у будь-якій з правничих професій.

Сумська філія ХНУВС