15 січня цього року в університеті було оголошено літературний конкурс «Поезія доби Незламності», який проводився за ініціативи пані декана факультету №6 ХНУВС докторки юридичних наук Оксани Брусакової до роковини початку збройної агресії Росії проти України. Наразі конкурс завершився, у ньому взяли участь студенти усіх курсів факультету. Компетентне журі конкурсу на чолі з Оксаною Брусаковою, а також за участю завідувача кафедри соціально-гуманітарних наук, професора Володимира Греченка та доцентки цієї ж кафедри Наталії Кобилко визначило переможців, відібравши кращі роботи. Ними стали:

1 місце – Лідія Зоріна «Молитва за наших захисників»;

2 місце – Анастасія Кірєєва «За кожним порухом – надія»;

3 місце – Вікторія Родічева «Надія на перемогу»;

4 місце – Діана Меланич «Хвороба»;

5 місце – Богдана Шелепало «Війна, така несправедлива і жорстока».

Звичайно, наші учасники конкурсу не професійні філологи, – у їхніх віршах можуть бути якійсь недоліки з літературної точки зору, але всі вони відзначаються щирістю почуттів, болем за наші втрати та вірою в нашу прийдешню велику Перемогу. Ось заключні рядки з віршу переможниці, Лідії Зоріної:

«Молімось кожную хвилину
За захисниць, захисників,
Щоб сам Господь почув молитви
Та знищив орків-ворогів!».

Переможці конкурсу отримають цінні призи від імені декана факультету.