Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології  факультету № 6 професор Михайло Щербаковський разом із старшим викладачем кафедри кримінального права та кримінології Юлією Митрофановою провели в режимі онлайн бінарне заняття зі студентами, на яке була запрошена суддя Кельменецького районного суду Чернівецької області Анна Проценко. На семінарському занятті було проаналізовано особливості судового розгляду кримінальних справ, зокрема неадекватної поведінки обвинуваченого як підстави призначення судово-психіатричної експертизи, оцінки висновку експерта, допиту експерта та декількох експертів, примусового отримання зразків для експертного дослідження. Під час заняття найбільший інтерес у студентів викликали практичні проблеми проведення судового розгляду, щодо яких були поставлені численні запитання.

ВЗГ ХНУВС