Викладачки кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Наталія Олендра та Тетяна Кальченко провели засідання наукового гуртка до річниці повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Під час заходу курсанти звернулися до історичного та культурного минулого країни, згадали, що з прадавніх часів до нас ідуть українські звичаї та традиції, обряди та фольклор. «Якщо наші предки могли в давні важкі часи знаходити вихід, рішення та діяти, то і ми, тим паче, зможемо!!!» – таким було одне з гасел заходу.
Викладачки ознайомили курсантів із англомовним варіантом крилатих фраз, мемів та цитат цієї війни, які ввійшли в історію, стали народними гаслами і через соцмережі набирають популярності не тільки в Україні, а й в усьому світі. Було також здійснено екскурс у сучасне мистецтво, яке демонструє світові реалії сьогодення та боротьбу, нескореність та незалежність українського народу. Курсанти мали нагоду почути думки, судження медійних особистостей, військових, які вже стали легендами, та відчути особливу гордість від усвідомлення того, що історія твориться на наших очах.