Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем інформаційних технологій та протидії злочинності у кіберпросторі Харківського національного університету внутрішніх справ Захар Демидов та Олег Колмик провели бінарне заняття для студентів Сумської філії ХНУВС.
Вже кілька років йде впровадження у навчальний процес програми «Навчальний ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань)», яка представляє собою WЕВ-орієнтований програмний продукт, що зовнішньо імітує інтерфейс ЄРДР та надає курсантам можливість набути практичних навичок з його роботою. Навчальну програму було створено групою працівників науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій для набуття курсантами вмінь роботи з системою ЄРДР, внесення до неї необхідних відомостей про вчинення злочину.
Приєднавшись до Zoom-конференції, співробітники лабораторії розповіли про історію створення програми та акцентували увагу студентів на останні її зміни, які полегшують та пришвидшують роботу з нею.