У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся легкоатлетичний забіг «Єдині та сильні», приурочений до роковини збройної агресії Росії проти України. Визначену дистанцію долали проректори, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, курсанти. Такі заходи не лише додають сил, енергії, але й згуртовують колектив, надають відчуття єдності, що сьогодні вкрай важливо у боротьбі з російським ворогом.

Про необхідність бути сильними не лише тілом, але й духом наголосив ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, звертаючись до учасників заходу. Він зазначив, що «сьогоднішній забіг — це вияв підтримки усім, хто боронить нашу державу від ворога — і на передовій, і в тилу. Своєю єдністю і непохитністю переконань, сумлінною службою і навчанням ми робимо свій внесок у перемогу». Перший проректор університету полковник поліції Олександр Моргунов підкреслив, що участь у спортивних заходах допомагає розвивати професійні якості майбутніх правоохоронців, вчить гідно протистояти та виховує волю до перемоги.