З курсантами факультетів № 1, 4 та Сумської філії проведено виховну годину до дня опору окупації Автономної республіки Крим та м. Севастополя. Під час заходу заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи майор поліції Юрій Онищенко розповів курсантам про героїзм та мужність громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території, про невпинну боротьбу усього українського народу проти військової російської агресії та неодмінне визволення з-під окупації усієї території України.

Курсантів ознайомили з офіційними джерелами інформації Харківського національного університету внутрішніх справ. Окрему увагу було приділено залученню курсантів до спільноти користувачів Telegram чат-боту «StopRussiaChanel», призначенням якого є блокування сервісів дезінформації.

ВЗГ ХНУВС