Команда курсантів факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ  взяла участь в Українських студентських змаганнях із кібербезпеки у форматі Capture the Flag - UA30CTF, які відбулися у м. Київ, організовані  Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України за підтримки EU4DigitalUA, що фінансується ЄС.

У змаганнях брали участь 156 студентів 3-4 курсів із 22-х закладів вищої освіти України. Команда CyberKHNUVS, у складі якої Станіслав Гельдт (капітан команди), Владислав Шувалов,  Максим Міняйло,  Андрій  Каланча та Борис Корляков, посіла десяте місце.

Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом шести годин команди вирішували 25 завдань за напрямами Web, Forensic, Crypto, Binary та інші, де потрібно було здійснити пошук та експлуатацію знайдених вразливостей комп'ютерних систем.