З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та роковин широкомасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Петровська провела в режимі онлайн кураторську виховну годину зі студентами четвертого курсу спеціальності «Право».

Присутні вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку, коли на вулиці Інститутській у Києві силові підрозділи розстрілювали протестувальників. Учасники кураторської години також переглянули та обговорили фільм про захист міста Суми та Сумської області у лютому-березні 2022 року.

ВЗГ ХНУВС