Викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету №1 ХНУВС Тетяна Ганжа у межах проведення профорієнтаційних заходів відвідала Головне управління Національної поліції в Рівненській області. Під час зустрічі з начальником Управління кадрового забезпечення Василем Петриком і начальницею сектору організації відбору Тетяною Двигай були обговорені питання подальшої співпраці та практичної участі працівників університету в профорієнтаційних заходах. Представниця університету поінформувала про особливості вступу на навчання до ХНУВС у 2023 році та передала інформаційні матеріали про спеціальності, за якими здійснюється набір кандидатів на навчання в університеті.