Доцентка кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Варунц відвідала Навчально-виховний комплекс «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти с. Стар’ява» Старосамбірського району Львівської області. Вона зустрілася з директором школи Іваном Зваричем та поспілкувалася з питань профорієнтаційної роботи. Лариса Варунц розповіла про основні умови вступу до університету – закладу вищої освіти МВС України, про переваги навчання у ХНУВС, факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про подальше навчання за обраними спеціальностям, престиж майбутньої професії, соціальний захист і працевлаштування після закінчення вишу. Обговорили також питання співпраці у проведенні спільних інформаційно-роз’яснювальних заходів правничого і виховного характеру серед учнів школи.