Курсанти факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Кам'янець-Подільський з кікбоксингу WAKO. Серед учасників змагань курсанти університету вибороли наступні призові місця:

І місце – курсант 3 курсу Денис Фуртас у ваговій категорії 81 кг, розділ лоу-кік;

І місце – курсант 2 курсу Валерій Горпенко у ваговій категорії 63,5 кг, розділ К-1;

І місце – курсант 2 курсу Дмитро Зайцев у ваговій категорії 75 кг серед юніорів, розділ фул-контакт.

Серед юніорів:

І місце – курсант 2 курсу Віталій Донченко у ваговій категорії 75 кг, розділ лоу-кік;

І місце – курсант 2 курсу Еміль Кріконов у ваговій категорії 81 кг, розділ лоу-кік;

ІІ місце – курсант 1 курсу Валентин Крамаренко у ваговій категорії 81 кг, розділ К-1;

ІІ місце – курсант 1 курсу Данило Чоборов у ваговій категорії 75 кг, розділ лоу-кік.

Підготували спортсменів до змагань викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки вишу Дмитро Константинов та Богдан Лукін.