Представники кафедри кримінального права та кримінології і кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1 ХНУВС – доктор юридичних наук, професор Андрій Ященко та кандидат юридичних наук, доцент Руслан Чича взяли участь у тренінгу «Особливості здійснення досудового розслідування кримінальних проступків». Захід був організований на базі Головного управління Національної поліції в Вінницькій області для уповноважених на здійснення дізнання поліцейських територіальних підрозділів. Учасники тренінгу прослухали лекції на теми: «Використання норм Кримінального кодексу України під час визначення правової кваліфікації кримінальних проступків», «Дотримання положень кримінального процесуального законодавства під час документування та розслідування кримінальних проступків». Відбулось обговорення актуальних питань здійснення дізнання. Під час дискусії лектори відповіли на запитання поліцейських офіцерів громад.