Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 Олег Гончарук та старший слідчий відділення відділу поліції № 3 Краматорського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області Валентин Артемчук провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів першого курсу Сумської філії за темою «Кишенькові крадіжки».

Під час заняття було визначено поняття «кишенькова крадіжка» та «кишеньковий злодій», викладено основні проблеми розслідування кишенькових крадіжок, розкрито специфіку провадження окремих слідчих дій при розслідуванні кишенькових крадіжок та здійснення заходів загальної та індивідуальної профілактики вчинення кишенькових крадіжок. Представник поліції поділився досвідом роботи та надав відповіді на численні запитання.

ВЗГ ХНУВС