Представниці факультету №6 ХНУВС – доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Олександра Кочура та старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології Юлія Митрофанова провели профорієнтаційний захід у Комунальному закладі «Зміївський ліцей №1 ім. З. К. Слюсаренка» Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області та зустрілися з директоркою ліцею Лідією Дударєвою.
Представниці університету розповіла про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про діяльність підготовчого відділення. Зазначили, що студенти беруть активну участь у конкурсах і творчих заходах вишу, діє студентське самоврядування, юридична клініка, де молодь набуває практичної підготовки, надаючи безкоштовну юридичну допомогу населенню. Викладачки наголосили, що в університеті створені всі умови для самореалізації молоді, в основі якої – здоровий спосіб життя, культурно-естетичне та національно-патріотичне виховання.
Після бесіди було укладено договір про співпрацю між Зміївським ліцеєм та Харківським поліцейським вишем.