Професор кафедри конституційного і міжнародного права Андрій Войціховський став учасником робочої зустрічі представників Коаліції «Україна. П’ята ранку / Ukraine 5AM Coalition», що проводилася для узгодження бачення та принципів спільної адвокаційної роботи Коаліції на міжнародному та національному рівнях.
Зустріч проходила у Празі в онлайн-форматі за підтримки міжнародної неурядової організації для просування верховенства права CEELI Institute. Представники Коаліції обговорили питання щодо їх діяльності з притягнення до відповідальності вищого керівництва Росії і безпосередніх виконавців воєнних злочинів та злочинів проти людяності; депортації українських громадян на територію Росії; ситуації зі злочинами проти дітей з фокусом на індоктринацію та мілітаризації дітей, які знаходяться в окупації чи примусово переміщені на окуповану територію чи вивезені на територію Росії; вчинення РФ воєнних злочинів проти культурної спадщини України; використання окупованого Криму як однієї з ключових баз агресії РФ проти України; екологічних проблем, спричинених війною в Україні, а також реформування системи правосуддя в Україні.