Представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч із випускниками Комунального закладу «Заклад загальної середньої освіти – ліцей Лука-Мелешківської сільської ради» Вінницької області. У заході взяли участь директор ліцею Анатолій Базалицький та заступник директора з виховної роботи Володимир Юрченко.

Представники університету ознайомили старшокласників із основними умовами вступу до ХНУВС, розповіли про переваги отримання фахової освіти у поліцейському виші, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Особливу увагу було приділено порядку вступу та навчання за державним замовленням на факультетах №№ 1-4. Відразу після зустрічі декілька ліцеїстів подали анкети на вступ до Харківського поліцейського вишу.

Також було досягнуто домовленості щодо проведення профорієнтаційних онлайн-зустрічей з майбутніми абітурієнтами, їх батьками та викладачами школи.