Під керівництвом доцента кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Ірини Луценко відбулося засідання наукового гуртка за участі професора кафедри доктора юридичних наук, професора Андрія Шульги. Засідання було присвячено темі «Корупція у сфері земельних відносин». Викладач зосередив увагу на найбільш розповсюджених корупційних ризиках у сфері земельних відносин, таких як корупційна зміна цільового призначення земельної ділянки; погодження відведення земельної ділянки за процедурою безоплатної приватизації за неправомірну вигоду; передача прав на земельну ділянку в обхід процедури аукціонів; відмова від права постійного користування земельною ділянкою на користь третіх осіб; зловживання при укладанні договорів про спільну обробку земельної ділянки та інші. Розглянуто було також і питання щодо розвитку ринку землі в Україні.