Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександра Кочура та суддя Солом’янського районного суду м. Київ Ірина Тесленко у режимі онлайн провели для слухачів магістратури факультету №6 бінарне заняття на тему «Сучасні проблеми правового регулювання судового провадження в кримінальному процесуальному праві». Суддя розповила про існуючі проблеми правового регулювання судового провадження в кримінальному процесуальному праві, акцентував увагу на підготовчому провадженні та на питаннях, пов’язаних із підготовкою до судового розгляду. Наприкінці заняття студенти отримали на свої запитання докладні відповіді.