Викладач кафедри криміналістики, судової медицини та домедичної підготовки Євгеній Зозуля та викладач циклу загально-правових дисциплін інституту післядипломної освіти Сергій Захарченко спільно із начальником відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Харківській області Богданом Бурбело провели бінарні практичні заняття в межах курсу підвищення кваліфікації поліцейських Управління патрульної поліції в Харківській області. Під час занять було обговорено окремі теоретичні питання криміналістичного документознавства та відпрацьовано практичні навички огляду документів на предмет виявлення ознак їх підроблення. Слухачі курсів отримали інформацію про  можливості сучасних технічних засобів, які використовуються під час слідчого огляду та, зокрема, огляду документів із ознаками підробки.

ВЗГ ХНУВС