Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у майстер-класі «Цифрові інструменти для створення тестових завдань» на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Мета заходу – підвищення цифрової компетентності педагогів у сфері формування інноваційного навчального середовища. Лекторка Наталя Осіна ознайомила слухачів з інтернет-ресурсами для створення тестів, указавши на їхні переваги та недоліки. Учасники розробили власні завдання за допомогою таких застосунків, як Classtime, Online Test Pad, Testmoz, Easy Test Maker, Quizizz, що допоможуть урізноманітнити навчальний процес. Після успішного завершення майстер-класу й презентації практичних завдань слухачі отримали сертифікати підвищення кваліфікації.

ВЗГ ХНУВС