Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету №6 ХНУВС Олена Соловйова разом із викладачкою цієї ж кафедри Юлією Дорошенко запросили старшого слідчого Слідчого управління ГУНП у Харківській області доктора філософії Костянтина Зайця для проведення бінарного заняття в режимі онлайн зі студентами третього курсу за темою «Проведення слідчих (розшукових) дій». Мета заняття – показати взаємозв’язок теорії кримінального процесу та практичної діяльності. Старший слідчий розповів про розслідування кримінальних проваджень із наведенням прикладів зі слідчої практики, що викликало жваве обговорення та дискусію. Численні запитання студентів стосувалися практичних проблем проведення досудового розслідування.