Викладачка кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Горбунова провела профорієнтаційну зустріч із директоркою Зідьківського ліцею Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області Юлією Реженко. Представниця університету також поспілкувалася з класними керівницями 11 класів Тетяною Тимченко й Мариною Кочетиговою та ознайомила їх з переліком спеціальностей, які можна здобути майбутнім випускникам школи при навчанні в університеті, правилами вступу, умовами навчання, матеріально-технічною базою ХНУВС. Особливу увагу Катерина Горбунова приділила підготовці фахівців за спеціальністю 081 «Право», надала інформацію про кафедру кримінального процесу та організації досудового слідства, розповіла про підготовку слідчих та інспекторів-криміналістів, фахівців досудового розслідування. Велика увага приділялась перевагам навчання у ХНУВС, зокрема, гарантованості подальшого працевлаштування курсантів в органах і підрозділах Національної поліції України після закінчення університету.