Професоркою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 докторкою юридичних наук, професоркою Оленою Синявською разом із Почесною працівницею Прокуратури України, адвокаткою, екс-заступницею ОДА Сумської області, кандидаткою юридичних наук, доценткою Тетяною Мироненко було проведено бінарне лекційне заняття з дисципліни «Управління персоналом в публічних адміністраціях» для студентів університету.

Тетяна Мироненко ознайомила студентів з темою «Емоційний інтелект». Особливу увагу було присвячено з’ясуванню відмінностей між емоційним інтелектом (ЕІ) та коефіцієнтом інтелекту (IQ), зв’язком між розвиненістю емоційного інтелекту та задоволеністю роботою, складовим емоційного інтелекту та вмінням використовувати свій емоційний інтелект в роботі, в тому числі й у публічній службі, врахуванню емоційного інтелекту на робочому місці. Усі теоретичні матеріали були розтлумачені на конкретних прикладах та службових ситуаціях. Тетяна Мироненко поділилася власним досвідом проходження відбору на посаду заступника ОДА Сумської області та використанням свого емоційного інтелекту на керівних посадах, які вона обіймала.

Наприкінці лекції студенти отримали відповіді на запитання, розширивши свої знання з дисципліни.

ВЗГ ХНУВС