Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Андрій Войціховський взяв участь у роботі вебінару «Conversation with digital security expert», проведений у рамках спільного проєкту Центру громадянських свобод, та ABA ROLI «Сприяння свободі Інтернету в Україні» та Київської школи прав людини та демократії.

Спікером даного заходу виступив Dmitri Vitaliev (Канада), що є засновником та директором канадської компанії eQualitie із двадцятирічним досвідом розробки рішень щодо цифрової безпеки та конфіденційності для захисту та просування прав людини в Інтернеті.

Вебінар є частиною інформаційно-просвітницьких онлайн-заходів на теми свободи Інтернету, свободи слова в Інтернеті, медіаграмотності, розвитку критичного мислення, законодавства про ЗМІ та права інтелектуальної власності, що проводяться через Інтернет-платформу, спеціально розроблену для вивчення свободи Інтернету та участі в громадських кампаніях на її підтримку.

ВЗГ ХНУВС