В межах профорієнтаційної роботи викладачкою кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Оксаною Мельничук та викладачкою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діаною Кірікою проведено зустріч з адміністрацією та учнями 11-х класів Кам`янець-Подільського ліцею № 9 ім. А. М. Трояна. Спілкування відбулося у форматі діалогу щодо умов вступу та особливостей навчання, перспектив подальшої служби. Викладачі ознайомили учнів з факультетами та спеціальностями навчального закладу, детально розповіли про переваги. Поділилися практичними рекомендаціями, які допоможуть учням у майбутньому під час навчання. Представниці університету звернули увагу на діяльність підготовчих курсів, правил і термінів подання документів для вступу до ХНУВС. Вони запропонували ліцеїстам приєднатися до групи в Телеграмі “Абітурієнти ХНУВС 2023”, щоб слідкувати за актуальною інформацією. Адміністрація ліцею підтримала ініціативу подальшої співпраці у проведенні виховних та лекційних заходів з правової тематики.