Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Геращенко було організовано екскурсію для школярів одинадцятого класу КУ «Сумська ЗОШ № 24» до криміналістичної лабораторії філії. Провідний фахівець Валерій Кудрявцев привітав гостей та ознайомив із цьогорічними умовами вступу до університету.
Цікаву екскурсію провів досвідчений криміналіст, старший викладач кафедри юридичних дисциплін Віктор Кисельов. Школярі разом із класним керівником уважно прослухали розповідь Віктора Миколайовича про особливості холодної та вогнепальної зброї, специфіку інструментарію та техніку розслідування злочинів тощо. Присутні мали змогу на практиці перевірити дію спеціальних засобів, які використовуються криміналістами у своїй роботі. Досить жваво учні перевіряли оригінальність купюр і документів, робили відбитки пальців.
Наприкінці зустрічі Тетяна Григорівна запропонували переглянути відео про курсантів Сумської філії ХНУВС і зробити колективну світлину на згадку про цей захід.

Сумська філія ХНУВС