Школа наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує свою роботу в умовах воєнного стану із використанням актуальних форм комунікації.

В межах факультативних занять відбулося установче засідання учасників Школи наукового лідерства під головуванням проректора університету, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, полковника поліції Олександра Музичука. До заняття долучилися професор кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор Анатолій Комзюк, начальник відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності кандидат юридичних наук, доцент, капітан поліції Сергій Абламський, а також здобувачі вищої освіти структурних підрозділів університету. У заході взяли участь близько 125 осіб. Тема заняття – актуальні можливості, поради і настанови починаючим науковцям.

Анатолій Комзюк зазначив, що освітня технологія, що покладена в основу функціонування Школи наукового лідерства університету, розкривається у єдності ціннісного, організаційного та мотиваційного компонентів у роботі зі здобувачами освіти. Сергій Абламський наголосив на важливості участі представників Школи наукового лідерства університету в олімпіадах, конкурсах, творчій діяльності, захопленні IT-сферою та формуванні активної громадянської позиції. Заступник голови Школи наукового лідерства університету Олексій Рачинський наголосив, що велика увага приділяється залученню здобувачів до організаційної діяльності та чіткому визначенню обов’язків старших учасників, які щотижня звітують про проведені вебінари, конкурси, програми, де взяли участь курсанти, керівники центрів школи, які відповідають за організацію та проведення всіх заходів за тематичними напрямами.

Наприкінці заходу проректор Олександр Музичук побажав усім учасникам Школи наукового лідерства університету впевненості, наснаги, творчого успіху на шляху наукового становлення.

ВЗГ ХНУВС