Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Наталія Олендра разом зі слідчим відділення розслідування злочинів Ковельського районного управління поліції Національної поліції України у Волинській області Анастасією Корольовою та дільничним офіцером поліції відділу превенції Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Юлією Якимчук провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів першого курсу факультету №1 за темою «Кишенькові крадіжки».

Під час заняття було визначено поняття «кишенькова крадіжка та «кишеньковий злодій», викладено основні проблеми розслідування кишенькових крадіжок, розкрито специфіку провадження окремих слідчих дій при розслідуванні кишенькових крадіжок і специфіку здійснення заходів загальної та індивідуальної профілактики вчинення кишенькових крадіжок. Представники поліції поділилися досвідом роботи та надали відповіді на запитання.