Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 кандидатка економічних наук Марина Петченко успішно пройшла онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі» на платформі Prometheus.

В рамках курсу за допомогою інтерактивних вправ і практичних завдань набуто знань та навичок з наступних питань: історія розвитку концепції прав людини, еволюція прав людини, інститути та механізми захисту прав людини,   історичний розвиток прав дитини та їхні особливості, каталог прав людини, права людини в освітньому та інформаційному просторах, гарантування державою прав людини і навчальний заклад  інші.

За результатами успішно завершеного курсу Марина Петченко отримала сертифікат. Набуті знання та навички будуть використанні при проведенні наукового-педагогічної та виховної діяльності.