Помічник ректора Віктор Слиш й представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи провели чергову зустріч з випускниками закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів міста Бар Жмеринського району Вінницької області щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році, усього понад 120 осіб. У заході взяли участь завідуюча відділом освіти Барської міської ради Алла Сторожук, заступниця директора з навчально-виховної роботи Оксана Терлецька, класні керівники випускних класів.

Представники університету надали інформацію щодо правил вступної кампанії у 2023 році, розповіли про факультети, форми навчання та спеціальності, які отримують курсанти й студенти, про роботу підготовчих курсів, де можна покращити знання з обраних предметів, ознайомили з перевагами працевлаштування після закінчення університету, продемонстрували відеоролики про життєдіяльність та матеріально-технічну базу вишу. Представники вишу також наголосили, що всю актуальну та важливу інформацію для майбутніх вступників розміщено на веб-сайті університету у рубриці «Абітурієнту».