Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’я Коробцова провела зустріч із заступником директора Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 з навчально-виховної роботи Анастасією Провоторовою та ученицею школи Анастасією Яковенко.

Під час зустрічі представниця ХНУВС роз'яснила порядок вступу та особливості навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, а також ознайомила з перевагами навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», що надає широкі можливості працевлаштування в усіх сферах економіки держави, органів місцевого самоврядування, приватного бізнесу тощо. Наголосила на можливостях щодо особистісної реалізації у науковій, творчій та спортивній діяльності.