Доцентом кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віктором Лазарєвим проведено зустріч з адміністрацією та учнями 11-х класів комунального закладу «Безлюдівський юридичний ліцей імені І. Я. Підкопая Безлюдівської селищної ради» Харківського району Харківської області. Представник вишу ознайомив учнів з інформацією про факультети та спеціальності навчального закладу, детально розповів про переваги, поділився практичними рекомендаціями, які допоможуть учням у майбутньому під час навчання. Викладач звернув увагу на діяльність підготовчих курсів, правила й терміни подання документів для вступу до ХНУВС. Він запропонував ліцеїстам приєднатися до групи в месенджері Телеграм «Абітурієнти ХНУВС 2023», щоб слідкувати за актуальною інформацією.

Для продовження взаємодії вишу та ліцею було укладено договір про співпрацю, зокрема, проведення виховних та лекційних заходів з правової тематики.