Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства кандидат юридичних наук, доцент Олексій Салманов дистанційно взяв участь у міжнародній конференції «The 10th International scientific and practical conference «Modern methods of applying scientific theories», що проводилася Європейською організацією науковців «International Science Group». Конференція відбулася у м. Лісабон, Португалія. Представник університету виступив із тезами на тему «Пред’явлення трупа для впізнання з урахуванням реaлiй воєнного стaну». На конференції були розглянуті наступні питання: які закони та нормативні акти визначають процедуру пред’явлення трупа для впізнання; які можуть бути складнощі при впізнанні трупа; як визначається індивідуальна ідентифікація трупа під час впізнання; як забезпечується безпека осіб, які беруть участь у процедурі впізнання трупа; як здійснюється збереження доказів у разі проведення впізнання трупа; які можуть бути шляхи вирішення конфліктів, що виникають при впізнанні трупа.