Курсанти 1-3 курсів факультетів № 1 та № 4 взяли участь у заході, під час якого їх ознайомили із цілями та завданнями «Гвардії наступу» МВС України та одного зі штурмових підрозділів, що входять до її складу, «Лють». З курсантами поспілкувалися декан факультету № 4 Микола Марчук, виконуючий обов’язки декана факультету № 1 Віталій Романюк, представник штурмової бригади Національної поліції «Лють» та начальник відділу кадрового забезпечення ГУНП в Хмельницькій області Вадим Стружевський. Присутнім розповіли про вимоги до проходження служби в «Гвардії наступу», спеціальні умови навчання для курсантів, які виявили бажання поповнити лави підрозділу «Лють», матеріальне забезпечення бійців тощо. Було акцентовано увагу, що керівництво Міністерства внутрішніх справ України, Харківського національного університету внутрішніх справ буде всіляко заохочувати та підтримувати курсантів, які виявлять бажання вступити до «Гвардії наступу».

Наприкінці заходу курсанти отримали відповіді на запитання щодо проходження служби в бригаді Національної поліції «Лють».