Начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус і доцент кафедри педагогіки та психології факультету №3 Павло Червоний провели онлайн-зустріч із випускниками Харківської гімназії №65. До заходу, в якому взяли участь як випускники, так і їхні батьки, підключилися понад 50 локацій. Майбутні абітурієнти дізналися про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, особливості вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, про переваги навчання та працевлаштування. Павло Червоний зосередив увагу на особливостях навчання саме на факультеті №3, який здійснює підготовку фахівців за напрямами «Правоохоронна діяльність» та «Психологія». За допомогою слайдів викладач кафедри розповів учням про особливості отримання інформації на сайті ХНУВС щодо умов вступу, як на порталі osvita.np.gov.ua заповнити анкету кандидата на навчання, також відповів на запитання школярів щодо комплексної силової вправи як складової частини екзамену з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Старшокласники також отримали інформацію щодо зворотного зв’язку з кожним факультетом Харківського поліцейського вишу.