Викладачем кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Дар’єю Глушковою було проведено бінарне заняття для студентів  разом із командиром батальйону управління патрульної поліції Харківської області департаменту патрульної поліції Сергієм Сергєєвим із дисципліні «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції». Представник поліції поділився досвідом практичної роботи, звернувши увагу на здійснення превентивної діяльності.

У межах теми були розглянуті питання: поняття та основні завдання патрульної поліції; принципи діяльності патрульної поліції; організація первинної професійної підготовки патрульних поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліцію; особливості оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі. Зацікавленість та активне обговорення викликали питання про організацію первинної професійної підготовки патрульних поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліції та особливості оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. По кожному з них представник поліції надав інформацію практичного характеру та відповів на запитання студентів.