Заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, провідний фахівець факультету № 1 Лілія Жиронкіна разом із курсантами-першокурсниками факультету № 1 Яною Мельник та факультету № 4 Станіславом Латишевим за підтримки поліцейських офіцерів громади відвідали Мукшо-Китайгородський ліцей, де провели зустріч з випускниками навчальних закладів Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади. У заході також взяли участь поліцейські офіцери громади, директорка Мукшо-Китайського ліцею Любов Ковальчук, викладачі навчальних закладів Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади.

Для випускників у презентаційному форматі було наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта під час вступу до закладу вищої освіти, особливості вступної кампанії цього року. Під час спілкування представники факультетів розповіли про перспективи та переваги навчання на факультеті, його здобутки та досягнення. Старшокласники ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді, отримали інформативну продукцію про університет.