Професором кафедри гуманітарних дисциплін Надією Демиденко та психологом Сумської філії ХНУВС Анною Яровою в межах курсу «Юридична психологія» для студентів 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» було проведено бінарне заняття на тему «Стійкість під час війни. Методи стабілізації». Мета заняття - ознайомлення здобувачів вищої освіти із поняттям стресу, його ознаками, дослідження стресових факторів у житті людини та пошук шляхів зменшення їх негативного впливу; виявлення, активізація і використання внутрішніх ресурсів для вирішення життєвих ситуацій, формування психологічної стійкості.

Студенти отримали можливість поставити запитання психологу стосовно збереження стресостійкості у складних життєвих ситуаціях, у тому числі  пов’язаних із подіями російської агресії проти України. Психолог зазначила, що важливу роль у подоланні стресу грає особистісна мотивація, наполеглива праця над собою та позитивне соціальне оточення. Також під час заняття Анна Ярова ознайомила із системою психологічного забезпечення здобувачів вищої освіти Сумської філії, наголосила на важливості турботи про власне ментальне здоров’я та нагадала студентам координати, за якими вони можуть звертатися щодо психологічної допомоги.